Γραφειο Φυσικης Αγωγης Ν. Ηρακλειου

Δ/νσης Δ/θμιας Εκπ/σης Ν. Ηρακλείου

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Δελτίο Τύπου
News

Αποτελέσματα Κολύμβησης Β΄ Φάσης 5ου Ομίλου Γ.Λυκείων-ΕΠΑΛ Σχολ.έτους 2009-2010

E-mail Print PDF

Οι αγώνες Κολύμβησης Β΄ Φασης 5ου Ομίλου Γενικών Λυκείων ? ΕΠΑΛ . έγιναν το Σάββατο 13 ? 03 ? 2010 στο Κολυμβητήριο του ΕΑΚΗ (Λίντο).

Τα αποτελέσματα των αγώνων μπορείτε να τα κατεβάσετε πατώντας στον παρακάτω σύνδεσμο που είναι σε μορφή (excel)

Αποτελέσματα Κολύμβησης Β΄ Φάσης Γ.Λυκείων - ΕΠΑΛ σχολ. έτους 2009-2010

 

Αποτελέσματα Κολύμβησης Α΄ Φάσης Γ/σιων-Γ.Λυκείων-ΕΠΑΛ 2009-2010

E-mail Print PDF
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ Α ΄ ΦΑΣΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ?ΛΥΚΕΙΩΝ ?ΕΠΑΛ ΔΕΥΤΕΡΑ 01-03-2010


ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: 01/03/2010    ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΤΡΙΟ Ε.Α.Κ.Η. (ΛΙΝΤΟ)    
ΑΓΩΝΙΣΜΑ:                           50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ Γ/ΣΙΩΝ

ΣΕΙΡΑ
 ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΣΧΟΛΕΙΟ
ΕΠΙΔΟΣΗ
 1 ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 13ο Γ/ΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 00:27.13
 2 ΤΟΥΜΠΕ ΗΛΙΑΣ 5ο Γ/ΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 00:27.43
 3 ΠΙΣΣΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 8ο ΤΑΔ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 00:29.89

    
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: 01/03/2010    ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΤΡΙΟ Ε.Α.Κ.Η. (ΛΙΝΤΟ)    
ΑΓΩΝΙΣΜΑ:                           50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Γ/ΣΙΩΝ

 ΣΕΙΡΑΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
 ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
 1 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ 3ο Γ/ΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 00:29.26
 2 ΚΟΡΤΣΙΝΙΔΗ ΣΥΜΕΛΑ 5ο Γ/ΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 00:30.79
 3 ΧΡΥΣΟΥΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 13ο Γ/ΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 00:32.42

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: 01/03/2010    ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΤΡΙΟ Ε.Α.Κ.Η. (ΛΙΝΤΟ)    
ΑΓΩΝΙΣΜΑ:                           50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ

ΣΕΙΡΑ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΣΧΟΛΕΙΟ
ΕΠΙΔΟΣΗ
 1 ΓΚΟΛΟΜΕΕΦ ΚΡΙΣΤΙΑΝ7ο Γ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗ Β΄ ΦΑΣΗ     00:24.33

 2 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗ Β΄ ΦΑΣΗ    00:24.48

 3 ΖΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 8ο Γ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   00:27.10

       
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: 01/03/2010    ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΤΡΙΟ Ε.Α.Κ.Η. (ΛΙΝΤΟ)    
ΑΓΩΝΙΣΜΑ:                           50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ

ΣΕΙΡΑ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΣΧΟΛΕΙΟ
ΕΠΙΔΟΣΗ
1
ΖΑΧΑΡΙΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ
00:31.12
2
ΣΠΙΝΘΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ
4ο Γ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
00:31.81
3
ΜΠΕΛΕΝΙΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
7ο Γ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
00:34.64



ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: 01/03/2010    ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΤΡΙΟ Ε.Α.Κ.Η. (ΛΙΝΤΟ)    
ΑΓΩΝΙΣΜΑ:                           100μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ Γ/ΣΙΩΝ

 

            
ΣΕΙΡΑ    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΣΧΟΛΕΙΟ    ΕΠΙΔΟΣΗ
1    ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ    3ο Γ/ΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    00:59.47
2    ΜΗΛΑΘΙΑΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ    8ο ΤΑΔ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    01:12.03
3    ΠΑΓΩΜΕΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ Γ/ΣΙΟ    01:13.65

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: 01/03/2010    ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΤΡΙΟ Ε.Α.Κ.Η. (ΛΙΝΤΟ)    
ΑΓΩΝΙΣΜΑ:                           100μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Γ/ΣΙΩΝ
            
ΣΕΙΡΑ    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΣΧΟΛΕΙΟ    ΕΠΙΔΟΣΗ
1    ΙΑΤΡΟΥΔΗ ΣΟΦΙΑ    7ο Γ/ΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    01:05.28
2    ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ    8ο Γ/ΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    01:09.13
3    ΒΟΛΑΚΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ    3ο Γ/ΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    01:10.45


ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: 01/03/2010    ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΤΡΙΟ Ε.Α.Κ.Η. (ΛΙΝΤΟ)    
ΑΓΩΝΙΣΜΑ:                           100μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ
            
ΣΕΙΡΑ    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΣΧΟΛΕΙΟ    ΕΠΙΔΟΣΗ
1    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    8ο Γ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ Β΄ ΦΑΣΗ
01:01.40
2    ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    Γ.Λ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ    ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗ Β΄ ΦΑΣΗ
01:03.01


ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: 01/03/2010    ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΤΡΙΟ Ε.Α.Κ.Η. (ΛΙΝΤΟ)    
ΑΓΩΝΙΣΜΑ:                           100μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ
            
ΣΕΙΡΑ    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΣΧΟΛΕΙΟ    ΕΠΙΔΟΣΗ
1    ΣΚΟΥΡΑΔΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ    7ο Γ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗ Β΄ ΦΑΣΗ
01:08.78
2    ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ    11ο Γ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    01:13.30


ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: 01/03/2010    ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΤΡΙΟ Ε.Α.Κ.Η. (ΛΙΝΤΟ)    
ΑΓΩΝΙΣΜΑ:                           100μ. ΠΡΟΣΘΙΟ ΑΓΟΡΙΑ Γ/ΣΙΩΝ
            
ΣΕΙΡΑ    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΣΧΟΛΕΙΟ    ΕΠΙΔΟΣΗ
1    ΒΕΝΕΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ    ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ    01:17.31
2    ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    13ο Γ/ΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    01:20.07
3    ΣΤΑΦΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    Γ/ΣΙΟ ΓΑΖΙΟΥ    01:20.76


ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: 01/03/2010    ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΤΡΙΟ Ε.Α.Κ.Η. (ΛΙΝΤΟ)    
ΑΓΩΝΙΣΜΑ:                           100μ. ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Γ/ΣΙΩΝ
            
ΣΕΙΡΑ    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΣΧΟΛΕΙΟ    ΕΠΙΔΟΣΗ
1    ΖΑΡΜΠΑΦΗ ΘΕΟΔΩΡΑ    3ο Γ/ΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    01:27.94
2    ΣΠΙΝΘΑΚΗ ΣΟΦΙΑ    4ο Γ/ΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    01:29.11
3    ΜΠΙΤΙΡΙΝΗ ΜΑΡΙΝΑ    8ο ΤΑΔ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    01:39.84


ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: 01/03/2010    ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΤΡΙΟ Ε.Α.Κ.Η. (ΛΙΝΤΟ)    
ΑΓΩΝΙΣΜΑ:                           100μ. ΠΡΟΣΘΙΟ ΑΓΟΡΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ
            
ΣΕΙΡΑ    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΣΧΟΛΕΙΟ    ΕΠΙΔΟΣΗ
1    ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ    4ο Γ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗ Β΄ ΦΑΣΗ
01:17.74
2    ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    8ο Γ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗ Β΄ ΦΑΣΗ
01:19.47
3    ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    5ο Γ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    01:24.15


ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: 01/03/2010    ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΤΡΙΟ Ε.Α.Κ.Η. (ΛΙΝΤΟ)    
ΑΓΩΝΙΣΜΑ:                           100μ. ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ
            
ΣΕΙΡΑ    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΣΧΟΛΕΙΟ    ΕΠΙΔΟΣΗ
1    ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ    11ο Γ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    01:36.24
2    ΧΑΡΙΤΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ    8ο Γ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ    01:36.94

Read more...
 

Αποτελέσματα Ποδοσφαίρου Αγοριών Λυκείων Προημιτελικοί 2009

E-mail Print PDF
Αποτελέσματα Ποδοσφαίρου Αγοριών Λυκείων Προημιτελικοί 2009 - 2010
 

ΣΧΟΛΕΙΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Γ.Λ. Γαζίου ? 5ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου

 2 - 0

5ο Γ.Λ. Ηρακλείου ? Γ.Λ. Επισκοπής

5 - 0

8ο Γ.Λ. Ηρακλείου ? ΕΤΑΔ Πόμπιας

3 - 0

7ο Γ.Λ. ΕΤΑΔ Ηρακλείου ? 2ο Γ.Λ. Ηρακλείου

4 - 0

 
 

Αποτελέσματα Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης Γ.Λ. και ΕΠΑΛ

E-mail Print PDF
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΓΕΝΙΚΩΝ ΛΥΚΕΙΩΝ & ΕΠΑΛ 2009 - 2010
 
 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΑΓΟΡΙΑ Γ.Λ.& ΕΠΑΛ

 

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

1ος  

ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Γ.Λ. ΑΡΧΑΝΩΝ

2ος

ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

6ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

3ος

ΚΑΡΠΟΥΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

6ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

3ος

ΧΟΚΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2ο Γ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Γ.Λ.& ΕΠΑΛ

 

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

1η

ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΑΓΝΗ

3ο Γ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

2η

ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ

4ο Γ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΧΡΕΙΑΖΟΜΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ

Γ.Λ. ΑΡΧΑΝΩΝ

3η

ΒΑΒΟΥΡΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

2ο Γ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

 

Οι δύο πρώτοι νικητές και νικήτριες θα συμμετέχουν στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης που θα γίνει στα Ιωάννινα στις 09 ? 10 Φεβρουαρίου 2010.

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΜΑΔΙΚΟΥ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ Γ.Λ. & ΕΠΑΛ

Νικήτρια ομάδα στο ομαδικό ανακηρύχθηκε το 6Ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου το οποίο θα εκπροσωπήσει τον Νομό μας στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα που θα γίνει στα Ιωάννινα στις 09-10 Φεβρουαρίου 2010.

Σύσταση Ομαδικού:

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΤΖΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

6ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΠΥΛΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

6ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΤΣΕΚΡΕΖΗΣ ΑΜΑΡΙΑΤΟ

6ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΤΣΑΝΙ ΤΖΟΥΛΙΑΝ

6ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 
 

Αποτελέσματα Καλαθοσφαίρισης Αγοριών Λυκείων 2009-2010 Τελικός

E-mail Print PDF
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΑΓΟΡΙΩΝ ΛΥΚΕΙΩΝ 2009-2010 ΤΕΛΙΚΟΣ
 
 

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ Γ.Λ. ? Γ.Λ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

55  -  43

 
 
ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ Γ.Λ. (ΡΙΝΑΚΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ)
ΔΑΓΚΑΛΑΚΗΣ (17 Π.), ΧΑΡΩΝΙΤΑΚΗΣ (4 Π), ΒΛΑΤΑΚΗΣ (9 Π, 1 ΤΡΙΠ), ΜΟΥΡΕΛΟΣ (2Π), ΡΑΠΤΗΣ, ΚΑΤΣΑΠΡΑΚΑΚΗΣ (23Π, 5 ΤΡΙΠ), ΣΤΡΑΤΗΓΗΣ, ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΚΗΣ, ΧΑΤΖΑΚΗΣ, ΚΟΝΤΑΚΗΣ

Γ.Λ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ  (ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
ΜΑΥΡΑΚΗΣ, ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ, ΝΙΧΛΟΣ (14Π, 1ΤΡΙΠ), ΚΑΒΑΡΑΚΗΣ (2Π), ΣΤΑΘΑΚΗΣ, ΜΕΝΑΞΗΣ, ΠΟΡΤΑΛΑΚΗΣ, ΜΟΥΟΥΛΙΔΗΣ, ΠΡΩΤΟΓΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧ., ΠΡΩΤΟΓΕΡΑΚΗΣ ΜΑΝ.(21Π), ΡΕΜΥΔΙΑΝΑΚΗΣ (6Π)
 
 
  • «
  •  Start 
  •  Prev 
  •  1 
  •  2 
  •  3 
  •  4 
  •  5 
  •  Next 
  •  End 
  • »


Page 1 of 5
Το Γραφείο Φυσικής Αγωγής Ν. Ηρακλείου άλλαξε ταχυδρομική Δ/νση. Η νέα Ταχυδρομική Δ/νση του γραφείου είναι: Οδός Ρολέν Αρ. 4 (2ος Όροφος) Τ.Κ. 713 05 Ηράκλειο Κρήτης

Who's Online

We have 17 guests online

Statistics

Members : 1
Content : 97
Web Links : 6
Content View Hits : 388625