Ημερήσιο αρχείο: 15 Οκτωβρίου, 2021

ΕΚΦΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ: Εκπαιδευτική Δράση για μαθητές που επλήγησαν από το σεισμό στις 27 Σεπτεμβρίου 2021 στην περιοχή του Αρκαλοχωρίου.

Σ.Ε.Ε. ΘΕΑΤΡΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΜΠΟΕΜΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: Ενημερωτική εκδήλωση «Το Θέατρο στη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση: α) Εκπαιδευτικά προγράμματα Εθνικού Θεάτρου, β) Δυνατότητες συνεργασιών» Πράξη 18 / 28-09-2021 της Ολομέλειας του ΠΕ.Κ.Ε.Σ Κρήτης.

Σ.Ε.Ε. ΦΙΛΟΛΟΓΩΝ ΡΑΜΟΥΤΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ: Ενημέρωση Φιλολόγων για εκπαιδευτικό υποστηρικτικό υλικό, σχετικό με τον Μακεδονικό Αγώνα