Ημερήσιο αρχείο: 12 Ιανουαρίου, 2022

Σ.Σ.Ε. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ: Ο GDPR και οι 40 κλέφτες: Ιδιωτικότητα και προσωπικά δεδομένα στην ψηφιακή εποχή

Πρόσκληση συμμετοχής εκπαιδευτικών σχολείων Δ.Δ.Ε. Ηρακλείου σε κύκλο τριών (3) διαδικτυακών επιμορφωτικών σεμιναρίων με τίτλο: «Πρόσωπα γυναικών μέσα από την ιστορία του φεμινισμού»

Προσθήκη ειδικής διάκρισης: Διεθνής προβολή ενός εκ των βραβευθέντων έργων του 8ου Μαθητικού διαγωνισμού δημιουργίας ταινίας μικρού μήκους σχ. έτους 2021-2022 με θέμα «Το Ολοκαύτωμα και οι Έλληνες Εβραίοι»

Σ.Σ.Ε. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ: Πρόσκληση παρακολούθησης ημερίδας παρουσίασης διδακτικών πρακτικών Πληροφορικής για τα Γυμνάσια

Πρόσκληση παρακολούθησης ημερίδας παρουσίασης διδακτικών πρακτικών Πληροφορικής για τα Γυμνάσια Πρόγραμμα Ημερίδας Καλές Πρακτικές Πληροφορικής Γυμνασίου

Γνωστοποίηση Δημοσίευσης Υπουργικών Αποφάσεων στην Εφημερίδα της Κυβέρνησης που αφορούν στα Προγράμματα Σπουδών μαθημάτων Γυμνασίου (Πρότυπα και Πειραματικά) ΦΕΚ Β’ 5768 – ΠΣ ΓΛΩΣΣΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΦΕΚ Β’ 5871 – ΠΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΦΕΚ Β’...