Ημερήσιο αρχείο: 10 Απριλίου, 2024

Μεταλυκειακό Έτος ΕΠΑΛ-Παράταση προθεσμίας διάθεσης θέσεων Μαθητείας φορέων του δημοσίου τομέα

37163_ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΘΕΣΕΙΣ ΜΑΘΗΤΕΙΑΣ Θ ΦΑΣΗ ΜΕΤΑΛΥΚΕΙΑΚΟ Θ ΦΑΣΗ: Πρόσκληση για διάθεση θέσεων Μαθητείας στο Μεταλυκειακό Έτος – Τάξη Μαθητείας αποφοίτων ΕΠΑ.Λ.

Προκήρυξη πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος για μεταφορά των μαθητών της Β’ τάξης στο Κέντρο Ειδικών Παιδιών «Ζωοδόχος Πηγή» στο Ηράκλειο (Ν. Αλικαρνασσός)

240416 Προκήρυξη Πρόσκλησης Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος διδακτικής επίσκεψης στο Κέντρο Ζωοδόχος Πηγή ΓΕΛ ΜΕΛΕΣΩΝ

Ορθή επανάληψη πρόσκλησης υποβολής αιτήσεων απόσπασης εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης κλάδων ΠΕ78,ΠΕ80,ΠΕ81,ΠΕ82,ΠΕ83,ΠΕ84,ΤΕ02.02

ΕΞΕ _35768 -_2024 _ Πρόσκληση εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης κλάδων ΠΕ 78_ ΠΕ 80_ ΠΕ 81_ ΠΕ 82_ ΠΕ 83-_ΠΕ 84_ ΤΕ 02.02 για υποβολή αιτήσε _ Έκδοση 1

Σ.Ε. Φιλολόγων Καλοκύρη Βασιλεία: Ανακοινοποίηση στο ορθό: Προκήρυξη δράσης-αφιερώματος στην μνήμη της Συναδέλφου Φιλολόγου Βαρβάρας Κοθρά υπό την αιγίδα της ΔΔΕ Ηρακλείου. Συγγραφή διηγημάτων από μαθητές/-τριες Γυμνασίων, ΓΕ.Λ., ΕΠΑ.Λ. (επιστημονικής αρμοδιότητας Φιλολόγων Σ.Ε. Β. Καλοκύρη) προς συλλογική έκδοση σχ. έτους 2023-24. Βεβαίωση συμμετοχής και συνεργασίας σε Φιλολόγους.

Ανακοινοποίηση στο ορθό: Προκήρυξη δράσης-αφιερώματος στην μνήμη της Συναδέλφου Φιλολόγου Βαρβάρας Κοθρά υπό την αιγίδα της ΔΔΕ Ηρακλείου. Συγγραφή διηγημάτων από μαθητές/-τριες Γυμνασίων, ΓΕ.Λ., ΕΠΑ.Λ. (επιστημονικής αρμοδιότητας Φιλολόγων Σ.Ε. Β. Καλοκύρη) προς συλλογική έκδοση...